Arapça Hitabet Yarışması Bölge Elemelerine Katılmaya Hak Kazanan Okullar

ARAPÇA HİTABET YARIŞMASINDA BÖLGESİNİ TEMSİL EDECEK OKUL BÖLGE YARIŞMASININ YAPILACAĞI İL
1 SİİRT KURTALAN ANADOLU İHL SİİRT MERKEZ ANADOLU İHL (1. BÖLGE)
2 ŞANLIURFA BOZOVA İmam Hatip Lİsesi SİİRT (1. BÖLGE)
3 MARDİN MİDYAT İHL SİİRT (1. BÖLGE)
4 BATMAN MERKEZ ANADOLU İHL SİİRT (1. BÖLGE)
5 BİTLİS ADİLCEVAZ İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
6 HAKKARİ MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
7 VAN MERKEZ Hüseyin Çelik Anadolu İmam Hatip Lis SİİRT (1. BÖLGE)
1 AĞRI Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi AĞRI MERKEZ ANADOLU İHL (2. BÖLGE)
2 ERZURUM HINIS ANADOLU İmam Hatip Lisesi AĞRI (2. BÖLGE)
3 MUŞ HASKÖY Anadolu İmam Hatip Lisesi AĞRI (2. BÖLGE)
4 KARS MERKEZ ANADOLU İHL AĞRI (2. BÖLGE)
5 ERZİNCAN MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi AĞRI (2. BÖLGE)
6 GÜMÜŞHANE MERKEZ FATİH ANADOLU İHL AĞRI (2. BÖLGE)
7 AĞRI PATNOS ANADOLU İHL AĞRI (2. BÖLGE)
1 MALATYA HEKİMHAN İmam Hatip Lisesi MALATYA MERKEZ İHL (3. BÖLGE)
2 OSMANİYE BAHÇE ANADOLU İHL MALATYA (3. BÖLGE)
3 ADIYAMAN KAHTA Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
4 KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
5 GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
6 HATAY İSKENDERUN Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
7 ADANA CEYHAN Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
8 MERSİN TARSUS Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
9 ELAZIĞ KOVANCILAR Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
1 RİZE MERKEZ ANADOLU İHL RİZE MERKEZ ANADOLU İHL (4. BÖLGE)
2 SAMSUN ALAÇAM Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
3 TRABZON MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
4 GİRESUN EYNESİL İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
5 ORDU KUMRU Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
6 ÇORUM MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
7 TOKAT MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
8 AMASYA MERZİFON ANADOLU İHL RİZE (4. BÖLGE)
9 SİNOP BOYABAT ANADOLU İHL RİZE (4. BÖLGE)
10 RİZE GÜNEYSU Osman Erkan İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
1 KIRŞEHİR MERKEZ ANADOLU İHL KIRŞEHİR MERKEZ ANADOLU İHL (5. BÖLGE)
2 YOZGAT MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
3 SİVAS SUŞEHRİ Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
4 NEVŞEHİR MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
5 KAYSERİ KOCASİNAN M.Germirli Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
6 AKSARAY MERKEZ AKSARAY Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
7 KONYA AKŞEHİR Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
8 KARAMAN MERKEZ ANADOLU İHL KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
9 KIRŞEHİR MUCUR ANADOLU İHL KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
1 SAKARYA AKYAZI ANADOLU İHL SAKARYA ADAPAZARI ANADOLU İHL (6.BÖLGE)
2 BARTIN MERKEZ ANDOLU İHL SAKARYA (6. BÖLGE)
3 KASTAMONU TOSY A Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
4 KARABÜK MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
5 ZONGULDAK EREĞLİ Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
6 BOLU MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
7 ANKARA ETİMESGUT Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
8 ESKİŞEHİR MERKEZ ODUNPAZARI SARAR Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
9 DÜZCE MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
1 KÜTAHYA MERKEZ AKŞEMSETTİN ANADOLU İHL KÜTAHYA MERKEZ ANADOLU İHL (7. BÖLGE)
2 ANTALYA ALANYA Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
3 ISPARTA MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
4 BURDUR TEFENNİ İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
5 MUĞLA MİLAS İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
6 DENİZLİ MERKEZ Cedide Abalıoğlu A.İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
7 AYDIN MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
8 AFYONKARAHİSAR ŞUHUT Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
9 UŞAK MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
10 MANİSA Merkez İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
11 İZMİR BUCA Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
1 KOCAELİ GEBZE ANADOLU İHL KOCAELİ İZMİT ANADOLU İHL (8. BÖLGE)
2 YALOVA MERKEZ ANADOLU İHL KOCAELİ (8.BÖLGE)
3 BURSA GEMLİK Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
4 BALIKESİR DURSUNBEY Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
5 Çanakkale Biga Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
6 KIRKLARELİ MERKEZ ANADOLU İHL KOCAELİ (8.BÖLGE)
7 TEKİRDAĞ MERKEZ ANADOLU İHL KOCAELİ (8.BÖLGE)
8 EDİRNE UZUNKÖPRÜ ANADOLU İHL KOCAELİ (8.BÖLGE)
1 İSTANBUL TUZLA HALİL TÜRKKAN ANADOLU İHL KARTAL ANADOLU İHL (9. BÖLGE)
2 İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU İHL KARTAL (9.BÖLGE)