Arapça Şiir Okuma Yarışması Bölge Elemelerine Katılmaya Hak Kazanan Okullar

ARAPÇA ŞİİR OKUMA YARIŞMASINDA BÖLGESİNİ TEMSİL EDECEK OKUL BÖLGE YARIŞMASININ YAPILACAĞI İL
1 SİİRT MERKEZ ANADOLU İHL SİİRT MERKEZ ANADOLU İHL (1. BÖLGE)
2 DİYARBAKIR MERKEZ YENİŞEHİR Anadolu İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
3 MARDİN NUSAYBİN Anadolu İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
4 BİTLİS TATVAN Anadolu İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
5 HAKKARİ YÜKSEKOVA Anadolu İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
6 VAN MERKEZ ANADOLU İHL SİİRT (1. BÖLGE)
7 SİİRT İBRAHİM HAKKI ANADOLU İHL SİİRT (1. BÖLGE)
8 ŞIRNAK MERKEZ ANADOLU İHL SİİRT (1. BÖLGE)
9 ŞANLIURFA MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi SİİRT (1. BÖLGE)
1 AĞRI TUTAK Anadolu İmam Hatip Lisesi AĞRI MERKEZ ANADOLU İHL (2. BÖLGE)
2 ERZURUM MERKE Z Anadolu İmam Hatip Lisesi AĞRI (2. BÖLGE)
3 BİNGÖL GENÇ İmam Hatip Lisesi AĞRI (2. BÖLGE)
4 KARS SARIKAMIŞ ANADOLU İHL AĞRI (2. BÖLGE)
5 ARDAHAN GÖLE ANADOL İHL AĞRI (2. BÖLGE)
6 BAYBURT MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi AĞRI (2. BÖLGE)
7 IĞDIR MERKEZ ANADOLU İHL AĞRI (2. BÖLGE)
1 MALATYA MERKEZ İmam Hatip Lisesi MALATYA MERKEZ İHL (3. BÖLGE)
2 MALATYA MERKEZ ANADOLU İHL MALATYA (3. BÖLGE)
3 ADIYAMAN MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
4 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
5 OSMANİYE KADİRLİ ANADOLU İHL MALATYA (3. BÖLGE)
6 KİLİS MERKEZ ANADOLU İHL MALATYA (3. BÖLGE)
7 GAZİANTEP OĞUZELİ H Şakire H Oğücü İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
8 HATAY MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
9 ADANA MERKEZ ÇUKUROVA Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
10 MERSİN MERKEZ AKDENİZ Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
11 ELAZIĞ KARAKOÇAN Anadolu İmam Hatip Lisesi MALATYA (3. BÖLGE)
1 RİZE ARDEŞEN ANADOLU İHL RİZE MERKEZ ANADOLU İHL (4. BÖLGE)
2 SAMSUN MERKEZ İLKADIM Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
3 TRABZON TONYA İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
4 GİRESUN MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
5 ORDU FATSA Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
6 ÇORUM ALACA Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
7 TOKAT REŞADİYE Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
8 AMASYA MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
9 SİNOP MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
10 ARTVİN YUSUFELİ İmam Hatip Lisesi RİZE (4. BÖLGE)
1 KIRŞEHİR KAMAN ANADOLU İHL KIRŞEHİR MERKEZ ANADOLU İHL (5. BÖLGE)
2 YOZGAT ÇEKEREK Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
3 SİVAS HAFİK İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
4 NEVŞEHİR ACIGÖL İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
5 KAYSERİ MELİKGAZİ Ali Riza Ozderici Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
6 AKSARAY MERKEZ Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
7 NİĞDE MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
8 KONYA SELÇUKLU Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
9 KIRIKKALE MERKEZ ANADOLU İHL KIRŞEHİR (5. BÖLGE)
1 SAKARYA GEYVE ANADOLU İHL SAKARYA ADAPAZARI ANADOLU İHL (6.BÖLGE)
2 KARABÜK SAFRANBOLU Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
3 ZONGULDAK DEVREK Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
4 BOLU MENGEN İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
5 ÇANKIRI MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
6 ANKARA KAZAN Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
7 BİLECİK BOZÜYÜK Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
8 ESKİŞEHİR ÇİFTELER İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
9 DÜZCE AKÇAKOCA Anadolu İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
10 Kastamonu Cide İmam Hatip Lisesi SAKARYA (6. BÖLGE)
1 KÜTAHYA MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA MERKEZ ANADOLU İHL (7. BÖLGE)
2 ANTALYA ELMALI İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
3 ISPARTA ŞARKIKARAAĞAÇ İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
4 BURDUR MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
5 DENİZLİ ÇİVRİL Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
6 AYDIN NAZİLLİ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
7 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
8 MANİSA AKHİSAR Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
9 İZMİR MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
10 UŞAK ULUBEY ÜMMÜ BALKAN ANADOLU İHL KÜTAHYA (7. BÖLGE)
11 KÜTAHYA HİSARCIK İmam Hatip Lisesi KÜTAHYA (7. BÖLGE)
1 KOCAELİ İZMİT Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ İZMİT ANADOLU İHL (8. BÖLGE)
2 BURSA İNEGÖL Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
3 BALIKESİR BANDIRMA Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
4 ÇANAKKALE MERKEZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
5 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
6 TEKİRDAĞ ÇORLU Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
7 EDİRNE KEŞAN Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
8 KOCAELİ KARAMÜRSEL Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCAELİ (8.BÖLGE)
1 İSTANBUL KARTAL ANADOLU İHL KARTAL ANADOLU İHL (9. BÖLGE)
2 İSTANBUL Kazım KarabekirAnadolu İmam Hatip Lisesi KARTAL (9.BÖLGE)
3 İSTANBUL ÜSKÜDAR Anadolu İmam Hatip Lisesi KARTAL (9.BÖLGE)